Zase peče

Chladné období pominulo a dneska to zase peče. Odpoledne opět učím a teď mám polední pauzu a opravoval jsem test z látky, kterou jsme minulý týden a dnes probírali. Když učím ty druháky, tak mě to i baví oni se snaží a vše je ok. Učím je ve volných chvílích i večer, prostě kdy to jenom jde.

Ovšem ty prváci – to je hrůza. Zatím jich je tak 35 ráno a 35 odpoledne z toho je tak 80% líných až to není hezký, nic neumí a pracuje se s nima dost blbě. Teď opravuju jejich testy a nestačím se divit. Člověk jim to před testem 100x řekne a oni tam nenapíšou ani ň. Taky tu jsou takový specialisti.

No, ale když jsem sem jel, tak mi učitelé a kamarádi dávali dobrou radu: “Nikdy si nemysli, že je to musíš naučit všechno ty – kdo chce, tak se to naučí…”….A taky že jo…Z těch 35 testů je tak 5 hodně dobrých a to jsou ti, se kterými má smysl něco dělat. Zbytek tam je zbytečně a udělali by líp, kdyby šli chytat ryby třeba.

Jinak včera jsem měl pěknou sračku, protože jsem se tu asi už moc otrkal a ochutnal jsem pouliční bagetu s masíčkem, majolkou a paštikou:) Už si jí dávat nebudu…:D A dneska se mě servírka ptala jestli mám přítelkyni a pak začala zkoumat moje dready. Ostatně to dělají Vietnamci rádi. Myslí si, že to je umělý příčesek. Tady žádný ostych prostě neexistuje:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *