Výlet na na čamský festival

V posledních dnech se toho tady moc zajímavého nestalo a ani se už nic nestane. Včera jsem s jedním párem zakončil výlety v Nha Trangu. Večer jsme se byli podívat na čamském festivalu, který se ve městě konal. Kdyby všude nebylo asi milion Vietnamců a policajtů, tak by to možná stálo za něco, ale takhle se nešlo nachvíli ani zastavit, aniž byste neblokovali provoz. Počkejte, až Vám ukážu fotky. Víc lidí na jednom místě jsem ještě neviděl.

A jak jsem se tady začal tak nudit, tak mě včera napadlo, že bych se mohl podívat do Indonésie. Je to odtud pár hodin letadlem. Cena není zas tak hrozná. Začal jsem  tedy vymýšlet konspirační plán jak se odtud co nejrychleji vypařit a když jsem si šel večer pro večeři, tak jsem čirou náhodou potkal děkana, kterej mi sdělil, že než odjedu pryč, tak musím všechny studenty prozkoušet (původně jsem to chtěl zfouknout až po mém návratu zpět do Nha Trangu). A tak tady z mého skvostného nápadu sešlo a holt tu budu ještě muset ten tejden vydržet.

Nemůžu říct, že by se mi tu nelíbilo, ale rád bych to viděl v JV Asii i jinde, abych věděl kam své další cesty mám směřovat. Než jsem odlétal, tak jsem si zařídili vízum pro více vstupů a byla by velká škoda to nevyužít. Snad ještě něco vymyslím.

Příští týden mě tedy čekaj ty zkoušky, o tomhle víkendu budu připravovat ty testy a další tejden jedu někam pryč. Pořád nevím kam. Věci si nechávám na koleji, cennosti beru s sebou do malýho batohu. Tahat se tady s krosnou je dost šílená představa. Nevím jak často se dostanu k netu, ale snad občas jo.

Ještě se ozvu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *